Balcar Jiří (Kolín 1929 - 1968 Praha)
Šifra III, signováno a datováno vpravo dole tužkou Jiří Balcar 62., akvatinta/papír, 24,5 x 15,5 cm, pasparta, sklo, rám (Šm)
03.12.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 6.000,-
CZK 9.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |